KoopSlim
Gratis vergelijken100% onafhankelijk16.608+ productenbol · Amazon · Coolblue

Vesora 3-in-1 Steelstofzuiger vs CarMe 2-in-1 Auto Stofzuiger: welke kies jij?

De Vesora 3-in-1 Steelstofzuiger Basic is een volwaardige draadloze stofzuiger voor het hele huis met 31.000 Pa zuigkracht en 85 minuten accuduur. De CarMe 2-in-1 Auto Stofzuiger Pro is een compacte kruimeldief die zuigt én blaast en vooral geschikt is voor auto en kleine klussen. Beide zijn draadloos en betaalbaar, maar richten zich op totaal verschillende gebruikssituaties.

Onze aanbeveling

3-in-1 Steelstofzuiger Basic

De Vesora 3-in-1 Steelstofzuiger Basic wint als volwaardige thuisstofzuiger door zijn superieure zuigkracht van 31.000 Pa, de lange accuduur van 85 minuten en het lichte gewicht van slechts 2 kg. De CarMe is een uitstekend niche-product voor auto en bureau, maar geen vervanging voor een echte huishoudstofzuiger. Het prijsverschil van €100 is gerechtvaardigd voor wie dagelijks schoon wil houden.

AanbevolenVesora 3-in-1 Steelstofzuiger Basic

Vesora

3-in-1 Steelstofzuiger Basic

vanaf € 149,99

CarMe 2-in-1 Auto Stofzuiger Pro

CarMe

2-in-1 Auto Stofzuiger Pro

vanaf € 49,95

Vergelijking punt voor punt

Eigenschap3-in-1 Steelstofzuiger Basic2-in-1 Auto Stofzuiger ProWinnaar
Zuigvermogen (Pa)31.000 Pamax. 16.500 Pa3-in-1 Steelstofzuiger Basic
Type & gebruiksdoelSteelstofzuiger voor het hele huisCompacte auto- en kruimeldiefGelijk
Accuduur & opladenTot 85 minuten, 4-5 uur opladenNiet gespecificeerd, 3 uur opladen3-in-1 Steelstofzuiger Basic
Filterkwaliteit (HEPA)HEPA filterHEPA filter (wasbaar)2-in-1 Auto Stofzuiger Pro
Portabiliteit & gewicht2 kg, steelstofzuigerUltracompact, opvouwbaar2-in-1 Auto Stofzuiger Pro
Prijs€ 149,99€ 49,952-in-1 Auto Stofzuiger Pro

Wat betekent dit in de praktijk?

Zuigvermogen (Pa)

De Vesora 3-in-1 levert een indrukwekkende zuigkracht van 31.000 Pa via drie instelbare niveaus, aangedreven door een motor van circa 220 Watt. Dit is bijna het dubbele van de maximale zuigkracht van de CarMe, die op hoog niveau 16.500 Pa (16,5 kPa) bereikt en op laag niveau zelfs slechts 7.000 Pa (7 kPa) levert. In de praktijk betekent dit dat de Vesora moeiteloos stof, zand, hondenharen en vuil verwijdert van zowel harde vloeren als tapijt. De CarMe is ontworpen voor lichtere taken zoals kruimels in de auto of op een bank, en mist simpelweg de pure trekkracht voor een grondige reiniging van vloeroppervlakken in een woning. Voor dagelijks huishoudelijk gebruik is de Vesora duidelijk de krachtigere keuze, terwijl de CarMe zijn beperkte zuigkracht compenseert met zijn blaasfunctie voor het verwijderen van stof uit spleten en ventilatieroosters.

=

Type & gebruiksdoel

De Vesora is een volwaardige 3-in-1 steelstofzuiger die als steel-, hand- en kruimeldief gebruikt kan worden. Hij is primair bedoeld voor het reinigen van vloeren, tapijten en meubels in een heel huis of appartement. De CarMe is een compacte 2-in-1 apparaat dat zowel zuigt als blaast, specifiek ontworpen voor gebruik in de auto, op bureaus en in moeilijk bereikbare plekken zoals ventilatieroosters en kieren. De CarMe beschikt over 8 opzetstukken die hem uiterst veelzijdig maken voor kleine precisieklussen. Geen van beide is beter in absolute zin: de keuze hangt volledig af van het gebruiksdoel. Wie een huis schoon wil houden kiest de Vesora, wie de auto regelmatig netjes wil houden of kleine precisietaken heeft kiest de CarMe. Ze zijn complementaire producten die naast elkaar gebruikt kunnen worden.

Accuduur & opladen

De Vesora 3-in-1 biedt een accuduur van maar liefst 85 minuten in de laagste zuigstand, voldoende om een gemiddeld huis van 80-100 m² volledig te reinigen zonder tussentijds opladen. De laadtijd bedraagt 4 tot 5 uur via een eigen lader. De CarMe vermeldt geen specifieke accuduur in de beschrijving, maar met een 5V/2A USB-C oplader en een laadtijd van circa 3 uur is de accu relatief klein te noemen. Voor een auto-reiniging van 10-20 minuten is de accuduur van de CarMe waarschijnlijk voldoende, maar voor langdurig gebruik in huis schiet dit tekort. De Vesora wint op dit punt duidelijk doordat de lange accuduur van 85 minuten één van zijn sterkste verkoopargumenten is en direct aansluit op het gebruik als primaire huishoudstofzuiger.

Filterkwaliteit (HEPA)

Beide stofzuigers zijn uitgerust met een HEPA-filter, wat betekent dat fijne stofdeeltjes, pollen en allergenen effectief worden tegengehouden. De CarMe vermeldt expliciet dat het filter wasbaar is, net als het stofreservoir en de mondstukken, wat het onderhoud eenvoudig en goedkoop maakt. Bij de Vesora is het filtertype HEPA bevestigd maar zijn er minder details over wasbaar of vervangbaar. Voor huishoudens met allergieën of huisdieren biedt een HEPA-filter in beide gevallen een significante verbetering ten opzichte van standaard filters. De mogelijkheid om de CarMe-onderdelen te wassen is een praktisch voordeel dat langdurige prestaties zonder filtervervanging mogelijk maakt. De Vesora heeft daarentegen een zakloze constructie met een slim schuifleegsysteem, wat eveneens hygiënisch legen mogelijk maakt zonder direct contact met het stof.

Portabiliteit & gewicht

De Vesora weegt slechts 2 kg en is daarmee al erg lichtgewicht voor een volwaardige steelstofzuiger, maar hij is door zijn formaat uiteraard minder compact dan de CarMe. De CarMe beschikt over een opvouwbaar ontwerp waardoor hij makkelijk in een handschoenentas, kofferbak of bureaulade past. Hij is via USB-C op te laden, wat betekent dat hij overal meegenomen kan worden zonder speciale laadaccessoires. De Vesora heeft weliswaar een LED-display voor het bewaken van de batterijstatus, maar is primair geschikt voor gebruik in en rondom het huis. Als meeneemdimensie voor reisgebruik of auto is de CarMe de duidelijke winnaar. Voor dagelijks thuisgebruik is het formaat van de Vesora ook prima hanteerbaar.

Prijs

Het prijsverschil tussen de Vesora (€149,99) en de CarMe (€49,95) bedraagt exact €100 en is daarmee aanzienlijk. De Vesora kost drie keer zo veel als de CarMe. Dit prijsverschil is echter grotendeels gerechtvaardigd door de enorm uiteenlopende functionaliteit en kwaliteit. De Vesora is een volwaardige huishoudstofzuiger met 31.000 Pa zuigkracht, 85 minuten accuduur en een gewogen motor van 220 Watt, terwijl de CarMe een compacte kruimeldief is bedoeld voor kleine reinigingstaken. Wie op zoek is naar een goedkope aanvulling voor de auto of het bureau vindt in de CarMe een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor €49,95. Wie de stofzuiger als primaire reiniging van het huis wil gebruiken, betaalt terecht meer voor de Vesora. De twee producten zitten in verschillende prijssegmenten die elk apart gerechtvaardigd zijn.

Kies de 3-in-1 Steelstofzuiger Basic als…

Je zoekt een primaire stofzuiger voor het hele huis met maximale zuigkracht
Je hebt huisdieren en wilt haren effectief verwijderen van vloeren en tapijt
Je wilt een lange accuduur van 85 minuten zonder onderbreking

Kies de 2-in-1 Auto Stofzuiger Pro als…

Je zoekt een compacte stofzuiger voor in de auto of kleine ruimtes
Je wilt ook een blaasfunctie voor ventilatieroosters en kieren
Budget staat voorop en je hebt al een huishoudstofzuiger

Conclusie: 3-in-1 Steelstofzuiger Basic vs 2-in-1 Auto Stofzuiger Pro

De Vesora 3-in-1 Steelstofzuiger Basic wint als volwaardige thuisstofzuiger door zijn superieure zuigkracht van 31.000 Pa, de lange accuduur van 85 minuten en het lichte gewicht van slechts 2 kg. De CarMe is een uitstekend niche-product voor auto en bureau, maar geen vervanging voor een echte huishoudstofzuiger. Het prijsverschil van €100 is gerechtvaardigd voor wie dagelijks schoon wil houden.

Prijzen kunnen wisselen · Via onze links ontvangen we mogelijk een kleine commissie

Specificaties naast elkaar

Eigenschap3-in-1 Steelstofzuiger Basic2-in-1 Auto Stofzuiger Pro
zuigkracht31.000 Pa7 kPa – 16,5 kPa (7.000 – 16.500 Pa)
laadtijd4-5 uurca. 3 uur
geluid≤ 65 dBniet opgegeven
filterHEPAHEPA
functies3-in-1 (steel, hand, kruimeldief)2-in-1 (zuigen + blazen)
vermogenca. 220 W—
accuduurtot 85 minuten—
gewicht2 kg—
zaklozeja—
opzetstukken—8 stuks
laadinput—USB-A naar USB-C, 5V 2A
ontwerp—opvouwbaar, compact

Veelgestelde vragen over 3-in-1 Steelstofzuiger Basic vs 2-in-1 Auto Stofzuiger Pro

Wanneer moet ik de Vesora kopen in plaats van de CarMe?

Kies de Vesora als je op zoek bent naar een primaire draadloze stofzuiger voor je woning. Met 31.000 Pa zuigkracht, 85 minuten accuduur en slechts 2 kg is hij geschikt voor dagelijks gebruik op alle vloeroppervlakken inclusief tapijt. De CarMe is beter geschikt als aanvullend apparaat voor de auto of kleine oppervlakken.

Welke stofzuiger is beter voor huisdierenharen?

De Vesora 3-in-1 is duidelijk beter voor het verwijderen van huisdierenharen. De zuigkracht van 31.000 Pa trekt haren uit tapijtvezels en van bankstoffen. De HEPA-filter vangt allergenen op. De CarMe heeft te weinig zuigkracht (max. 16.500 Pa) voor diepgaande haarverwijdering van vloeren en tapijt.

Wat is het verschil tussen de Vesora en CarMe qua gebruiksgemak?

De Vesora heeft een LED-display voor batterijstatus, een slim schuifleegsysteem en werkt als steel- én handstofzuiger. De CarMe is opvouwbaar, wordt via USB-C opgeladen en beschikt over 8 opzetstukken voor diverse toepassingen plus een blaasfunctie. De CarMe is compacter en makkelijker mee te nemen, de Vesora is gebruiksvriendelijker voor thuisreiniging.

Is het prijsverschil van €100 gerechtvaardigd?

Ja, het prijsverschil is gerechtvaardigd als je de Vesora als primaire huishoudstofzuiger gebruikt. De Vesora biedt bijna dubbele zuigkracht, een ruim 2x langere accuduur en is ontworpen voor volledige woningreiniging. De CarMe is een niche-product voor auto en kleine klussen, en vertegenwoordigt voor zijn doelgroep ook prima prijs-kwaliteit.

Welke stofzuiger heeft de betere batterij?

De Vesora 3-in-1 heeft de betere batterijprestatie met een accuduur van maximaal 85 minuten. De CarMe vermeldt geen exacte accuduur maar heeft een laadtijd van circa 3 uur via USB-C (5V/2A), wat wijst op een relatief kleine accu. Voor uitgebreide huisreiniging is de Vesora de betere keuze; voor korte reinigingstaken in de auto is de CarMe-accu voldoende.